+38 (044) 22 80 700
+38 (050) 70 07 009
 
Децентралізація влади сьогодні – забезпечення розвитку громад
та регіонів вже завтра!


19 травня 2015 року в м. Києві у Великій залі засідань (вул. Велика Житомирська, 9) відбулась відкрита презентація Проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Даний проект допоможе привернути увагу суспільства до реформи місцевого самоврядування, а також сприятиме реалізації «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації в Україні» та прискоренню процесів децентралізації влади в Україні та добровільному об’єднані громад.

Об’єднавши зусилля неурядових організацій, громад та органів влади на місцях, українських та міжнародних експертів, залучивши грантову підтримку від Європейського Союзу, команда Проекту працює над підтримкою процесу децентралізації влади, розширенням повноважень громад та формуванням ефективної публічної влади на місцях.

В’ячеслав Негода — заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату, відкриваючи конференцію зазначив, що децентралізація влади сьогодні – це забезпечення розвитку регіонів вже у найближчому майбутньому. Керівник стратегічної групи з питань децентралізації, директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства - Анатолій Ткачук зазначив, що ті громади, які зможуть об’єднатися, які проявлять відповідальність за своє майбутнє, зможуть забезпечити собі покращену інфраструктуру та стабільність розвитку своєї території в майбутньому.

Керівник проекту Андрій Гінкул зазначив, що особлива увага буде приділятися залученню представників неурядових організацій та місцевих органів влади до спільної роботи. Для цього в рамках проекту будуть проведені конференції, інформаційно-освітні події та низка робочих зустрічей й нарад. Також ми надаватимемо експертну підтримку робочим групам, які створені при органах влади різного рівня, щодо організації процесу об’єднання громад.

Для залучення до обговорення широкої аудиторії буде створено веб-сайту проекту й забезпечено постійну інформаційну підтримку у центральних та місцевих ЗМІ. Крім того, реалізація проекту включає проведення семінарів спрямованих на впровадження Концепції, механізмів електронного врядування, надання міні-грантів, забезпеченням необхідної консультаційної підтримки для органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, ЗМІ.

На думку учасників конференції залучення регіональних та місцевих ЗМІ до висвітлення завдань та отриманих результатів проекту забезпечить якісний моніторинг та об’єктивну оцінку виконання проекту, а також допоможе налагодити ефективну комунікацію між громадою та місцевою владою.

Тривалість проекту - 24 місяці (01 січня 2015 – 31 грудня 2016). Бюджет проекту – 735 887.88 євро, з яких 662 299.09 євро фінансування ЄС. Проект виконується у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Нам 15 лет
Донецкий городской молодежный центр исскуств "ЭкоАрт" основан в 2000 году.
Более 1000 проектов
Успешная финансовая история, отличный менеджмент и лучшая команда.
Мы всегда впереди
Проевропейская позиция и непреодолимое желание изменить мир к лучшему.
Copyright © 2015 ЭкоАрт